| Art.nr. | Ø | Spangroeflengte | Totale lengte | VPE | |
|
1 mm
|
6 mm
|
26 mm
|
10 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
9 mm
|
32 mm
|
10 Stuk
|
||
|
2 mm
|
12 mm
|
38 mm
|
10 Stuk
|
||
|
2,5 mm
|
14 mm
|
43 mm
|
10 Stuk
|
||
|
3 mm
|
16 mm
|
46 mm
|
10 Stuk
|
||
|
3,2 mm
|
18 mm
|
49 mm
|
10 Stuk
|
||
|
3,3 mm
|
18 mm
|
49 mm
|
10 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
20 mm
|
52 mm
|
10 Stuk
|
||
|
4 mm
|
22 mm
|
55 mm
|
10 Stuk
|
||
|
4,1 mm
|
22 mm
|
55 mm
|
10 Stuk
|
spiraalboor HSS-Co 5%, DIN 1897, type N, extra korte uitvoering
Toepassingsgebied:
Robuuste spiraalboor voor gebruik op automatische machines en revolverbanken. Ook bijzonder geschikt voor gebruik in handboormachines en voor het boren van dunwandig materiaal (carrosseriebouw, enz.). ä.).
Toepassingsgebieden:
Voor het boren van gelegeerd en ongelegeerd staal met sterktes boven 800 N/mm², in het bijzonder roestvrij staal, hooggelegeerd staal en warmtebehandelbaar en gehard staal.
Voordelen:
Robuuste HSS-Co spiraalboor met versterkte kerndikte en uitstekende thermische stabiliteit
| EAN | 9009258750690 |
| Totale lengte | 46 mm |
| Spangroeflengte | 16 mm |
| Ø | 3 mm |
| Geschikt voor machinetype | Boormachine, Accu-boorschroefmachine, Kolomboormachine, CNC-machine |
| Te bewerken materiaal | Gietijzer, Roestvast staal (RVS) |
| Producttype | Spiraalboor |
| VPE | 10 Stuk |