Voor het verstijven van railconstructies;
Ook geschikt als railbevestiging of als constructie-element voor uitkragingen;
Voorgemonteerd met twee inbusbouten en grote sluitringen
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258256680 |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 105 x 75 mm |
| Profil | 38/40 |
| Sterkte | 6 mm |
| Winkel | 135 graden |
| VPE | 25 Stuk |