Verticaal ontwerp;
Voor snel en schoon bouwen van constructies en eenvoudige montage van stabiele spanten
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258764994 |
| Breedte | 70 mm |
| Grondplaat | 144 x 70 x 6 mm |
| Hoogte | 144 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Profil | 38/40 |
| Sterkte | 6 mm |
| VPE | 10 Stuk |