- Geluiddempende buffer en tegenhanger
- voor geluiddempende ophanging van montagerails in combinatie met M10 draadstang
- Materiaal: Metalen onderdelen van staal / demper van TPE-rubber, zwart
- Elektrolytisch verzinkt
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9010685233571 |
| Beschrijving | Geluiddempende buffer en tegenhanger |
| d | 10,1 mm |
| D | 30 mm |
| H | 23 mm |
| max. toel. Belasting | 600 N |
| VPE | 10 Stuk |