* Aanbeveling: Vanwege het draagvermogen alleen gebruiken voor 41/21 tandrails!
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258764635 |
| Breedte | 40 mm |
| Grondplaat | 120 x 40 mm |
| Lengte | 104 mm |
| Profil | 41/21 + (41/41)* |
| Grondplaat langgat | 19 x 13 mm |
| Opmerkingstekst | * Aanbeveling: Vanwege het draagvermogen alleen gebruiken voor 41/21 tandrails! |
| VPE | 25 Stuk |