| Art.nr. | Meslengte | PH | Totale lengte | |
|
75 mm
|
1
|
175 mm
|
||
|
100 mm
|
2
|
210 mm
|
||
|
150 mm
|
3
|
275 mm
|
| EAN | 9009258573121 |
| Totale lengte | 275 mm |
| Handgreeplengte | 125 mm |
| Mes-Ø | 8 mm |
| Meslengte | 150 mm |
| Lengte | mm |
| PH | 3 |
| Zeskant | 13 |
| VPE | 1 Stuk |