| Art.nr. | d | s | h | VPE | |
|
M 8 mm
|
13 mm
|
8 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
M 10 mm
|
16 mm
|
10 mm
|
500 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
18 mm
|
13,3 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
24 mm
|
16,4 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
30 mm
|
20,3 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 24 mm
|
36 mm
|
23,9 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 30 mm
|
46 mm
|
30 mm
|
25 Stuk
|
met klemdeel (geheel van metaal)
voor niet-geplande voorgespannen schroefverbindingen in metaalconstructies
CE-conform
Bij gebruik als een niet voorgespannen boutverbinding in staal-aluminium draagconstructies in metaalconstructie volgens EN 1090, mogen deze moeren alleen worden gebruikt met bouten EN 15048 CE ISO 4014/4017 van dezelfde fabrikant. Zie schroeven onder artikelnummer 0053 3 / 0057 3 of sluitringen volgens ISO 7089 200HV onder artikelnummer 2407 200 3.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A3K) |
| Sterkte | FKL 8 |
| DIN | EN 15048 |
| ISO | 7042 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258543971 |
| d | M 16 mm |
| e | 26,75 mm |
| h | 16,4 mm |
| m1 | 11,28 mm |
| s | 24 mm |
| Alternatief artikel voor | 8788000034000 200, 8739101875 1 |
| Opmerkingstekst | Bij gebruik als een niet voorgespannen boutverbinding in staal-aluminium draagconstructies in metaalconstructie volgens EN 1090, mogen deze moeren alleen worden gebruikt met bouten EN 15048 CE ISO 4014/4017 van dezelfde fabrikant. Zie schroeven onder artikelnummer 0053 3 / 0057 3 of sluitringen volgens ISO 7089 200HV onder artikelnummer 2407 200 3. |
| VPE | 200 Stuk |