| Art.nr. | b | d | k | l | s | VPE | |
|
32 mm
|
M 10 mm
|
6,4 mm
|
180 mm
|
16 mm
|
50 Stuk
|
||
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,4 mm
|
60 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,4 mm
|
70 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,4 mm
|
80 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,4 mm
|
85 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,4 mm
|
90 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
30 mm
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
100 mm
|
18 mm
|
50 Stuk
|
||
|
30 mm
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
110 mm
|
18 mm
|
50 Stuk
|
||
|
30 mm
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
120 mm
|
18 mm
|
50 Stuk
|
||
|
36 mm
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
130 mm
|
18 mm
|
50 Stuk
|
met schacht
voor niet-geplande voorgespannen schroefverbindingen in metaalconstructies
CE-conform
Bij gebruik als een niet voorgespannen boutverbinding in staal-aluminium draagconstructies in metaalconstructie volgens EN 1090, mogen deze bouten alleen worden gebruikt met moeren EN 15048 CE ISO 4032 van dezelfde fabrikant. Zie moeren onder onderdeelnr. 0317 3 of sluitringen volgens ISO 7089 200HV onder onderdeelnr. 2407 200 3.
*Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l':
l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A3K) |
| Sterkte | FKL 8.8 |
| DIN | EN 15048 |
| ISO | 4014 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258520118 |
| b | 44 mm |
| d | M 16 mm |
| e | 26,75 mm |
| k | 10 mm |
| l | 160 mm |
| s | 24 mm |
| Opmerkingstekst | Bij gebruik als een niet voorgespannen boutverbinding in staal-aluminium draagconstructies in metaalconstructie volgens EN 1090, mogen deze bouten alleen worden gebruikt met moeren EN 15048 CE ISO 4032 van dezelfde fabrikant. Zie moeren onder onderdeelnr. 0317 3 of sluitringen volgens ISO 7089 200HV onder onderdeelnr. 2407 200 3. *Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l': l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm |
| VPE | 25 Stuk |