De Dowel DN is de snelle oplossing voor bevestigingen in gescheurd en ongescheurd beton.
De snelanker wordt geëxpandeerd door de expansiewig met een hamer in te slaan.
Toepassingsgebied:
Voor het bevestigen van bijv. verlaagde plafonds, kan worden gebruikt voor meervoudige bevestigingen van niet-dragende systemen in gewapend en ongewapend normaal gewicht beton van sterkteklasse C20/25 minimaal en C50/55 maximaal.
Voordelen:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9010685235230 |
| Benaming | DN 6/5 |
| Boorgatdiepte | 40 mm |
| Boor-Ø | 6 mm |
| d | 6 mm |
| Klemkracht | 5 mm |
| l | 40 mm |
| Alternatief artikel voor | 0904006 000 100 |
| VPE | 100 Stuk |