| Art.nr. | d | s | VPE | |
|
M 10 mm
|
16 mm
|
500 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
18 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
24 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
30 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 24 mm
|
36 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 30 mm
|
46 mm
|
25 Stuk
|
voor niet-geplande voorgespannen schroefverbindingen in metaalconstructies
CE-conform
Bij gebruik als een niet voorgespannen boutverbinding in staal-aluminium draagconstructies in metaalconstructie volgens EN 1090, mogen deze moeren alleen worden gebruikt met bouten EN 15048 CE ISO 4014/4017 van dezelfde fabrikant. Zie schroeven onder artikelnummer 0053 3 / 0057 3 of sluitringen volgens ISO 7089 200HV onder artikelnummer 2407 200 3.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A3K) |
| Sterkte | FKL 8 |
| DIN | EN 15048 |
| ISO | 4032 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258541830 |
| d | M 24 mm |
| e | 39,55 mm |
| m | 21,5 mm |
| s | 36 mm |
| Alternatief artikel voor | 999900000000142542, 999900000000133568 |
| Opmerkingstekst | Bij gebruik als een niet voorgespannen boutverbinding in staal-aluminium draagconstructies in metaalconstructie volgens EN 1090, mogen deze moeren alleen worden gebruikt met bouten EN 15048 CE ISO 4014/4017 van dezelfde fabrikant. Zie schroeven onder artikelnummer 0053 3 / 0057 3 of sluitringen volgens ISO 7089 200HV onder artikelnummer 2407 200 3. |
| VPE | 50 Stuk |