| Art.nr. | d | k | l | s | VPE | |
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
25 mm
|
19 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
320 mm
|
19 mm
|
25 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
35 mm
|
19 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
7,5 mm
|
460 mm
|
19 mm
|
25 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
10 mm
|
500 mm
|
24 mm
|
10 Stuk
|
met schacht en moer
Productklasse C
ISO 4016 vervangt DIN 601 | Uitwisselbaarheid bestaat | Nominale afmetingen uitgebreid | Breedte over vlak veranderd voor M10, M12, M14 en M22.
*Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l':
l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| Sterkte | FKL 4.6 |
| DIN | 601 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258038248 |
| d | M 12 mm |
| e | 20,88 mm |
| k | 7,5 mm |
| l | 25 mm |
| s | 19 mm |
| Opmerkingstekst | ISO 4016 vervangt DIN 601 | Uitwisselbaarheid bestaat | Nominale afmetingen uitgebreid | Breedte over vlak veranderd voor M10, M12, M14 en M22. *Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l': l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm |
| VPE | 100 Stuk |