| Art.nr. | d | k | l | s | VPE | |
|
M 10 mm
|
6,4 mm
|
25 mm
|
17 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
12,5 mm
|
80 mm
|
30 mm
|
25 Stuk
|
metrische schroefdraad tot bijna aan de kop
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| Sterkte | FKL 4.6 |
| DIN | 558 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258044539 |
| d | M 10 mm |
| e | 18,9 mm |
| k | 6,4 mm |
| l | 25 mm |
| s | 17 mm |
| VPE | 200 Stuk |