| Art.nr. | c | p | d | d1 | l | s | VPE | |
|
3 mm
|
1 mm
|
M 10 mm
|
14 mm
|
17 mm
|
10 mm
|
100 Stuk
|
||
|
3 mm
|
1,5 mm
|
M 12 mm
|
17 mm
|
21 mm
|
13 mm
|
100 Stuk
|
||
|
3 mm
|
1,5 mm
|
M 14 mm
|
19 mm
|
21 mm
|
13 mm
|
100 Stuk
|
||
|
3 mm
|
1,5 mm
|
M 16 mm
|
21 mm
|
21 mm
|
17 mm
|
100 Stuk
|
||
|
4 mm
|
1,5 mm
|
M 18 mm
|
23 mm
|
24 mm
|
17 mm
|
100 Stuk
|
||
|
4 mm
|
1,5 mm
|
M 20 mm
|
25 mm
|
26 mm
|
19 mm
|
50 Stuk
|
||
|
4 mm
|
1,5 mm
|
M 22 mm
|
27 mm
|
26 mm
|
19 mm
|
100 Stuk
|
||
|
4 mm
|
1,5 mm
|
M 24 mm
|
29 mm
|
27 mm
|
22 mm
|
100 Stuk
|
||
|
4 mm
|
1,5 mm
|
M 26 mm
|
31 mm
|
30 mm
|
24 mm
|
25 Stuk
|
||
|
4 mm
|
1,5 mm
|
M 30 mm
|
36 mm
|
30 mm
|
24 mm
|
10 Stuk
|
met buitenzeskant en kraag
metrisch fijne schroefdraad
Toepassingsbereik:
Voor het sluiten van gaten met cilindrische binnendraad volgens DIN 13-5, DIN 13-6, DIN 13-7 en DIN EN ISO 228-1.
p = schroefdraadsteek
Afhankelijk van het medium, de druk, de temperatuur en de materiaalcombinatie is er geen garantie op dichtheid. Daarom wordt, afhankelijk van het beoogde gebruik, een geschikt afdichtingsmiddel gebruikt, bijvoorbeeld met een afdichtingsring volgens DIN 7603.
Schroefpluggen volgens deze norm zijn niet ontworpen voor trek- en drukbelastingen.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 910 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9010685216406 |
| c | 3 mm |
| d | M 10 mm |
| d1 | 14 mm |
| e | 10,89 mm |
| l | 17 mm |
| l1 | 8 mm |
| m | 6 mm |
| p | 1 mm |
| s | 10 mm |
| Opmerkingstekst | p = schroefdraadsteek Afhankelijk van het medium, de druk, de temperatuur en de materiaalcombinatie is er geen garantie op dichtheid. Daarom wordt, afhankelijk van het beoogde gebruik, een geschikt afdichtingsmiddel gebruikt, bijvoorbeeld met een afdichtingsring volgens DIN 7603. Schroefpluggen volgens deze norm zijn niet ontworpen voor trek- en drukbelastingen. |
| VPE | 100 Stuk |