| Art.nr. | dk | t | d | k | l | VPE | |
|
7,5 mm
|
1,05 mm
|
3,9 mm
|
2,3 mm
|
19 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
7,5 mm
|
1,05 mm
|
3,9 mm
|
2,3 mm
|
22 mm
|
500 Stuk
|
||
|
9,5 mm
|
1,35 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
19 mm
|
500 Stuk
|
||
|
9,5 mm
|
1,35 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
22 mm
|
500 Stuk
|
||
|
9,5 mm
|
1,35 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
25 mm
|
500 Stuk
|
||
|
9,5 mm
|
1,35 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
32 mm
|
500 Stuk
|
||
|
9,5 mm
|
1,35 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
38 mm
|
250 Stuk
|
met verzonken kop en gleufaandrijving
| Vorm | C |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | inzetgehard |
| DIN | 7972 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258080742 |
| d | 3,9 mm |
| dk | 7,5 mm |
| k | 2,3 mm |
| l | 19 mm |
| n | 1 mm |
| t | 1,05 mm |
| VPE | 1000 Stuk |