| Art.nr. | d | s | h | VPE | |
|
M 10 mm
|
17 mm
|
10 mm
|
500 Stuk
|
||
|
M 10 mm
|
17 mm
|
10 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
19 mm
|
12 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
19 mm
|
12 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 14 mm
|
22 mm
|
14 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
24 mm
|
16 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
24 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 18 mm
|
27 mm
|
18 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
30 mm
|
20 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
30 mm
|
20 mm
|
50 Stuk
|
Ganzmetall-Ausführung
| Vorm | V |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | FKL 8 |
| DIN | 980 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258152494 |
| d | M 4 mm |
| e | 7,66 mm |
| h | 4,2 mm |
| m1 | 2,2 mm |
| s | 7 mm |
| Alternatief artikel voor | 999900000000016049 |
| VPE | 1000 Stuk |