| Art.nr. | p | d | s | |
|
1,5 mm
|
M 20 mm
|
30 mm
|
||
|
1,5 mm
|
M 24 mm
|
36 mm
|
||
|
2 mm
|
M 24 mm
|
36 mm
|
Gehard, randen braamvrij
met metrische fijne schroefdraad
p = schroefdraadsteek
| Materiaal | Veerstaal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 7967 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258154184 |
| d | M 20 mm |
| e | 34,6 mm |
| m | 6 mm |
| p | 1,5 mm |
| s | 30 mm |
| Alternatief artikel voor | 9720796720000 200 |
| Opmerkingstekst | p = schroefdraadsteek |
| VPE | 100 Stuk |