Middel grote ventilator, werkt op XGT accu's én op netstroom dankzij meegeleverde adapter. Inschakelbare zwenkfunctie, 45° links en rechts. 3 instelbare windsnelheden voor optimale verkoeling. Kantelbaar; omhoog 90°, omlaag 45°. Timer functie: automatische uitschakeling na 1 / 2 / 4 uur. Makkelijk te verwijderen cover om bladen schoon te maken. Dankzij handvat aan de bovenkant makkelijk te dragen en mee te nemen.
| EAN | 88381723404 |
| Fabrikantscode | CF001GZ |
| Aantal ventilatorstanden | 3 |
| Type snelheidsregeling | Standen |
| Uitvoering | Tafel |
| Breedte | 333 mm |
| Diameter ventilatorrad | 235 mm |
| Elektrische aansluiting | Overig |
| Kleur | Blauw |
| Frequentie | Overig |
| Inklapbaar | Ja |
| Mandgrootte | 235 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Oscillatie | Ja |
| Beschermingsklasse (IP) | Overig |
| Zwenkbaar | Ja |
| Diepte | 143 mm |
| Draagbaar | Ja |
| Wandmontage | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| VPE | 1 Stuk |