Sterke en snelle XGT 40 V Max 270 mm cirkelzaag met een verstekinstelling van -1° tot 60° en een maximale zaagcapaciteit van 101 mm. De machine past zonder adapter rechtstreeks op de Makita geleiderail. Voorbereid voor Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger. Optionele AWS unit WUT01 is als accessoire verkrijgbaar (198900-7). Zool en beschermkap uit gegoten magnesium: daardoor lichter van gewicht. Beschikt over constant toerental: de machine blijft ook onder belasting op toeren en daardoor zuiver zagen. Standaard uitgerust met efficut zaagblad, waardoor de machine sneller en zuiverder zaagt en langer zaagt op één acculading. Hogere veiligheid: voorzien van elektrische motorrem, zaagblad staat snel stil. De soft start functie zorgt ervoor dat de machine rustig start. Dubbele led-verlichting: verlicht het zaagblad en zaaglijn voor beter zicht op het werk. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) goed beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing. Externe stofafzuiging mogelijk.
| EAN | 88381760614 |
| Fabrikantscode | HS011GT201 |
| Accucapaciteit | 5 Ah |
| Aantal meegeleverde accu's | 2 |
| Breedte | 196 mm |
| Gewicht met accupack | 5,500 kg |
| Gewicht zonder accupack | 4,770 kg |
| Hoogte | 336 mm |
| Nullast toerental | 3500 1/min |
| Lengte | 453 mm |
| Max. Zwenkbereik | 60 ° |
| Met oplader | Ja |
| Nominale spanning | 36 V |
| Snijdiepte (45°) | 71 mm |
| Snijdiepte (90°) | 101 mm |
| Zaagbladboring | 30 mm |
| Zaagbladdiameter | 270 mm |
| VPE | 1 Stuk |