| EAN | 8711563269910 |
| Model | RS TOWER 42 |
| Fabrikantscode | TX425011 |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| EN 1004 | Ja |
| EN 1004 belastingsklasse | 3 |
| Frame breedte | 1.35 m |
| Garantie | 5 jaren |
| Keuringsinstantie | TÜV |
| Maximaal aantal personen op platform | 2 |
| Maximale belasting | 750 kg |
| Maximale platformhoogte binnen | 11.2 m |
| Maximale platformhoogte buiten | 8.2 m |
| Maximale stahoogte | 11.2 m |
| Maximale werkhoogte | 13.2 m |
| Maximale werkhoogte binnen | 13.2 m |
| Maximale werkhoogte buiten | 10.2 m |
| Minimum aantal personen opbouw | 2 |
| Opbouwmethode | Safe-Quick® + Schoren |
| Platformlengte | 1.85 m |
| Platformsamenstelling | dubbel |
| Platformtype | Hout |
| Producthoogte gebruiksstand | 12.44 cm |
| Steigerbreedte | 1.35 m |
| Steigerlengte | 1.85 m |
| Toegangsklasse | XXXD |
| Trede / sport afstand | 28 cm |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 6.43 x 3.26 m x m |
| VPE | 1 Stuk |