| EAN | 8711563269491 |
| Model | RS TOWER 41 |
| Fabrikantscode | TX415110 |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| EN 1004 | Ja |
| EN 1004 belastingsklasse | 3 |
| Frame breedte | 0.9 m |
| Garantie | 5 jaren |
| Keuringsinstantie | TÜV |
| Maximaal aantal personen op platform | 2 |
| Maximale belasting | 750 kg |
| Maximale platformhoogte binnen | 7.2 m |
| Maximale platformhoogte buiten | 7.2 m |
| Maximale stahoogte | 7.2 m |
| Maximale werkhoogte | 9.2 m |
| Maximale werkhoogte binnen | 9.2 m |
| Maximale werkhoogte buiten | 9.2 m |
| Minimum aantal personen opbouw | 2 |
| Opbouwmethode | Safe-Quick® + Schoren |
| Platformlengte | 2.45 m |
| Platformsamenstelling | enkel |
| Platformtype | Hout |
| Producthoogte gebruiksstand | 8.44 cm |
| Steigerbreedte | 0.9 m |
| Steigerlengte | 2.45 m |
| Toegangsklasse | XXXD |
| Trede / sport afstand | 28 cm |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 7.03 x 2.81 m x m |
| VPE | 1 Stuk |