Toepassingsgebieden:
Voor verlichting in kleine en krappe ruimtes en voor inspectiewerk.
Aantekening:
Schakelfunctie:
1. Hoofdlicht 100 %, 2e hoofdlicht 50 %, 3e hulplicht 100 %, 4e uit
Voordelen:
Omvang van de levering:
| EAN | 9009258981766 |
| Benaming | Ultra R-Ster |
| Gewicht | 55 g |
| Lengte | 163,4 mm |
| Verlichtingsduur | 2,5 h |
| Lichtstroom | 200 lm |
| Beschermingsniveau | IP 20 |
| Taalvariant | A, BA, BG, CZ, EN, HU, HR, PL, RO, RS, SI, SK, IT |
| Alternatief artikel voor | 0981200120000 1 |
| VPE | 1 Stuk |