| EAN | 4966376410514 |
| Model | WH18DH |
| Fabrikantscode | WR18DHWPZ |
| Aantal slagen belast hoog | 0-4.000 min |
| Aantal slagen belast laag | 0-1.600 min |
| Batterij (type) | BSL1850MA |
| Batterij capaciteit | 5.0 Ah |
| Batterij oplaadtijd | 75 min |
| Batterij samenstelling | Li-ion |
| Batterij voltage | 18 V |
| Capaciteit harde bout | M10-M16 mm |
| Capaciteit standaard bout | M10-M20 mm |
| Gereedschapsopname | 1/2" |
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 249 mm |
| Lengte | 144 mm |
| Max. aandraaimoment | 345-600 Nm |
| Motor zonder koolborstels | Y |
| Toerental onbelast hoog | 0-2.800 min |
| Toerental onbelast laag | 0-1.200 min |
| VPE | 1 Stuk |