| EAN | 8711563277762 |
| Model | Varitrex Tele PRO |
| Fabrikantscode | 503715 |
| Aantal treden / sporten | 4 x 5 |
| Behandeling | Geann./Blank |
| Breedte ladderdeel | 0.35 cm |
| Brutogewicht | 16.6 kg |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Nee |
| Kleur | Grijs + Aluminium |
| Ladderbasis | Recht |
| Land van herkomst | CN |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 3.93 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 1.81 m |
| Maximale werkhoogte | 5.95 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 3.8 m |
| Met stabilisator | Ja |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 87 cm |
| Opbergdiepte | 22 cm |
| Opberghoogte | 152 cm |
| Productbreedte gebruiksstand | 87 cm |
| Productdiepte gebruiksstand | 140 cm |
| Producthoogte gebruiksstand | 492 cm |
| Steunbeugel | Nee |
| Trede / sport afstand | 27 cm |
| Trede / sport diepte | 2.75 cm |
| Type stavlak | Sport |
| Type trede / sport | Vierkant |
| Uitgeschoven lengte | 5.1 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1.40x0.87 m x m |
| Vloeroppervlakte vrijstaand | 1.63x0.87 m x m |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |