| EAN | 8711563273696 |
| Model | Velocity Black Pro |
| Fabrikantscode | 503944 |
| Aantal treden / sporten | 4 x 4 |
| Behandeling | Gecoat |
| Breedte ladderdeel | 46 cm |
| Brutogewicht | 13.6 kg |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | TÜV |
| Kleur | Zwart |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 3.53 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 1.47 m |
| Maximale werkhoogte | 5.55 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 3.45 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 88 cm |
| Opbergdiepte | 22 cm |
| Opberghoogte | 140 cm |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 30 cm |
| Trede / sport diepte | 34 cm |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1.18 x 0.88 m x m |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |