| Art.nr. | l | VPE | |
|
30 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
35 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
40 mm
|
500 Stuk
|
Pankop, volledige draad, Pozidrive
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Geel verzinkt (A2C) |
| RoHS-conform | Nee |
| EAN | 9009258100747 |
| Aandrijving | PZ 2 |
| d1 | 4 mm |
| dk | 8 mm |
| k | 2,8 mm |
| l | 40 mm |
| VPE | 500 Stuk |