| Art.nr. | dk | Aandrijving | d | l | VPE | |
|
5 mm
|
PZ 1
|
2,5 mm
|
12 mm
|
2000 Stuk
|
||
|
5 mm
|
PZ 1
|
2,5 mm
|
16 mm
|
2000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
10 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
12 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
15 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
16 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
20 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
25 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
30 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6 mm
|
PZ 1
|
3 mm
|
35 mm
|
1000 Stuk
|
Verzonken kop, volledig van schroefdraad voorzien, Pozidrive
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258101966 |
| Aandrijving | PZ 2 |
| d | 4 mm |
| dk | 8 mm |
| l | 45 mm |
| Alternatief artikel voor | 8786142590000 1 |
| VPE | 500 Stuk |