| Art.nr. | Breedte | Draaddikte | Ø | VPE | |
|
10 mm
|
0,5 mm
|
115 mm
|
1 Stuk
|
||
|
14 mm
|
0,5 mm
|
125 mm
|
50 Stuk
|
||
|
14 mm
|
0,8 mm
|
178 mm
|
1 Stuk
|
| EAN | 9009258443974 |
| Opname | 22,23 |
| Boring | 22,23 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Draaddikte | 0,5 mm |
| max. Toerentallen | 12500 1/min |
| Ø | 115 mm |
| VPE | 1 Stuk |