Voor het bewerken van roestvast staal in de apparaten-, container-, auto- en matrijzenbouw en in de gereedschapsindustrie.
Voordelen:
- Eenvoudige toewijzing van de fijnheidsstructuur dankzij kleurcodering
- Past zich aan de contour van het werkstuk aan
- Zeer hoge stabiliteit door dubbele impregnatie
| Kleur | geel |
| EAN | 9010685208258 |
| aanbev. Snelheden | 4500 1/min |
| Hoogte | 25 mm |
| Korrelgrootte | 180/240 |
| max. Toerentallen | 9000 1/min |
| Schacht-Ø | 6 mm |
| Ø | 40 mm |
| Korreltype | Siliciumcarbide |
| VPE | 10 Stuk |