| Art.nr. | Hoogte | Korrelgrootte | Ø | Schacht-Ø | |
|
10 mm
|
120
|
20 mm
|
3 mm
|
||
|
10 mm
|
40
|
20 mm
|
6 mm
|
||
|
10 mm
|
60
|
20 mm
|
6 mm
|
||
|
10 mm
|
80
|
20 mm
|
6 mm
|
||
|
15 mm
|
120
|
25 mm
|
6 mm
|
||
|
15 mm
|
40
|
25 mm
|
6 mm
|
||
|
15 mm
|
60
|
25 mm
|
6 mm
|
||
|
15 mm
|
80
|
25 mm
|
6 mm
|
||
|
15 mm
|
120
|
30 mm
|
6 mm
|
||
|
15 mm
|
40
|
30 mm
|
6 mm
|
| EAN | 9009258419757 |
| aanbev. Snelheden | 19000 1/min |
| Hoogte | 10 mm |
| Korrelgrootte | 80 |
| max. Toerentallen | 38200 1/min |
| Schachtlengte | 40 mm |
| Schacht-Ø | 6 mm |
| Ø | 20 mm |
| Korreltype | Korund |
| VPE | 10 Stuk |