| Art.nr. | Geschikt voor | Nominale Ø | d | d1 | h | VPE | |
|
Schroefdraad M 24 u. Klemhuls ISO 8752 40 mm
|
10
|
10,5 mm
|
25 mm
|
4 mm
|
200 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 27 u. Klemhuls ISO 8752 45 mm
|
12
|
13 mm
|
30 mm
|
6 mm
|
200 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 30 u. Klemhuls ISO 8752 50 mm
|
16
|
17 mm
|
40 mm
|
6 mm
|
200 Stuk
|
||
|
Schraubengewinde M 20 u. Spannhülse ISO 8752 35 mm
|
20
|
21 mm
|
44 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
Schraubengewinde M 24 u. Spannhülse ISO 8752 40 mm
|
24
|
25 mm
|
50 mm
|
10 mm
|
50 Stuk
|
||
|
Schraubengewinde M 30 u. Spannhülse ISO 8752 50 mm
|
30
|
31 mm
|
68 mm
|
10 mm
|
25 Stuk
|
Voor schroeven met zware klemhulzen
200 HV tot h kleiner dan of gelijk aan 6 mm
100 HV h groter dan 6 mm
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Thermisch verzinkt (tZn) |
| Sterkte | 200 HV |
| DIN | 7349 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258460179 |
| d | 10,5 mm |
| d1 | 25 mm |
| Geschikt voor | Schroefdraad M 24 u. Klemhuls ISO 8752 40 mm |
| h | 4 mm |
| Nominale Ø | 10 |
| Opmerkingstekst | 200 HV tot h kleiner dan of gelijk aan 6 mm 100 HV h groter dan 6 mm |
| VPE | 200 Stuk |