| Art.nr. | Nominale Ø | b | d1 | s | VPE | |
|
M 10
|
3,5 mm
|
10,2 mm
|
2,2 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
M 10
|
3,5 mm
|
10,2 mm
|
2,2 mm
|
500 Stuk
|
||
|
M 12
|
4 mm
|
12,2 mm
|
2,5 mm
|
500 Stuk
|
||
|
M 12
|
4 mm
|
12,2 mm
|
2,5 mm
|
250 Stuk
|
||
|
M 14
|
4,5 mm
|
14,2 mm
|
3 mm
|
500 Stuk
|
||
|
M 14
|
4,5 mm
|
14,2 mm
|
3 mm
|
250 Stuk
|
||
|
M 16
|
5 mm
|
16,2 mm
|
3,5 mm
|
250 Stuk
|
||
|
M 16
|
5 mm
|
16,2 mm
|
3,5 mm
|
250 Stuk
|
||
|
M 18
|
5 mm
|
18,2 mm
|
3,5 mm
|
250 Stuk
|
||
|
M 20
|
6 mm
|
20,2 mm
|
4 mm
|
100 Stuk
|
Gebogen uiteinden
| Vorm | A |
| Materiaal | Veerstaal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 127 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258335101 |
| b | 1,3 mm |
| d1 | 3,1 mm |
| Nominale Ø | M 3 |
| s | 0,8 mm |
| Opmerkingstekst | |
| VPE | 1000 Stuk |