a = openingsbreedte
b = Statisch draagvermogen hoofdas
c = statisch draagvermogen korte as
| EAN | 9009258611779 |
| a | 25 mm |
| b | 35 kN |
| c | 7 kN |
| d | 124 mm |
| e | 79 mm |
| f | 11 mm |
| Normen | EN 362-B |
| Opmerkingstekst | a = openingsbreedte b = Statisch draagvermogen hoofdas c = statisch draagvermogen korte as |
| VPE | 1 Stuk |