Compartimentering voor het netjes opbergen en beschikbaar stellen van verschillende kleine onderdelen.
De dieptrek-inzetstukken van het VISO-systeem zijn verkrijgbaar als vaste vakverdelers en als variabele vakverdelers met afzonderlijke verdelers.
Nicht kompatibel mit transparenten Deckel mit Raster TR
| EAN | 9010685365692 |
| Benaming | Inlage 4.4.2 4-voudig |
| Breedte | 335 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Diepte | 231,25 mm |
| Opmerkingstekst | Nicht kompatibel mit transparenten Deckel mit Raster TR |
| Binnenmaat (B x D x H) | 100 x 155 x 106 mm x 4 |
| System | 4.4.2 |
| VPE | 1 Stuk |