bestaande uit:
1 stuk 0966 040 000 - Geval 8.4.1 TR transparant rooster
8 stuks 0966 002 301 - Lege doos 1.1.1
4 stuks 0966 002 302 - Inzetbak tbv Viso Koffer 2.1.1
4 stuks 0966 002 303 - Inzetbak tbv Viso Koffer 2.2.1
| EAN | 9010685372140 |
| Benaming | VISO 8.4.1 transparant met raster en met 16 lege vakken |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Alternatief artikel voor | 0956002 000 1 |
| Binnenmaat (B x D x H) | 462,5 x 335 x 54 mm |
| VPE | 1 Stuk |