| Art.nr. | Lengte | Kerngat-Ø | Vierkant | Steiging | |
|
56 mm
|
2,5 mm
|
2,7 mm
|
0,5 mm
|
||
|
63 mm
|
3,3 mm
|
2,7 mm
|
0,7 mm
|
||
|
70 mm
|
4,2 mm
|
4,9 mm
|
0,8 mm
|
||
|
80 mm
|
5 mm
|
4,9 mm
|
1 mm
|
||
|
90 mm
|
6,8 mm
|
6,2 mm
|
1,25 mm
|
||
|
100 mm
|
8,5 mm
|
8 mm
|
1,5 mm
|
||
|
110 mm
|
10,2 mm
|
7 mm
|
1,75 mm
|
||
|
110 mm
|
12 mm
|
9 mm
|
2 mm
|
||
|
110 mm
|
14 mm
|
9 mm
|
2 mm
|
||
|
140 mm
|
17,5 mm
|
12 mm
|
2,5 mm
|
Nieuw ontwikkelde universele geometrie op basis van de populairste materialen. Deze geometrie maximaliseert de flexibiliteit en verbetert de levensduur.
Voordelen:
Verdampt gereedschapsoppervlake:
Aanbevolen gebruik:
| EAN | 9010685246625 |
| Kerngat-Ø | 3,3 mm |
| Lengte | 63 mm |
| Steiging | 0,7 mm |
| Vierkant | 2,7 mm |
| Ø | 4 M |
| Alternatief artikel voor | 16454 000 1 |
| Geschikt voor machinetype | Boormachine, Accu-boorschroefmachine, Kolomboormachine |
| Te bewerken materiaal | Staal, Roestvast staal (RVS), Aluminium |
| Producttype | Machine-tap |
| VPE | 1 Stuk |