Turboschroeven cilinderkop Ø8,0 zijn geschikt voor het spanningsarm plaatsen van kozijnen van hout, PVC en aluminium in beton en metselwerk. De bijzonder kleine kopdiameter maakt verzonken installatie mogelijk, zelfs bij smalle raamsponningen.
Toepassingsgebied:
Voor het bevestigen van raam- en deurkozijnen van hout, kunststof en aluminium in beton, licht beton, massieve baksteen, kalkzandsteen, gasbeton, natuursteen en andere drukvaste massieve materialen, evenals verticaal geperforeerde baksteen, geperforeerde kalkzandsteen, holle blok van licht beton.
Aantekening:
Let op de boordiameters en inschroefdiepten voor verschillende bouwmaterialen volgens de tabel
Schroeflengte = framebreedte + afstand + inschroefdiepte
Voordelen:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258114973 |
| Aandrijving | TX 30 |
| d | 7,5 mm |
| dk | 8 mm |
| l | 52 mm |
| Alternatief artikel voor | 023423052 000 100 |
| VPE | 100 Stuk |