Turboschroeven met halfronde kop Ø12,5 zijn geschikt voor het spanningsarm installeren van PVC en aluminium kozijnen in beton en metselwerk. De visueel aantrekkelijke halfronde kop ligt netjes tegen het raamkozijn.
Toepassingsgebied:
Voor het bevestigen van raam- en deurkozijnen van hout, kunststof en aluminium in beton, licht beton, massieve baksteen, kalkzandsteen, gasbeton, natuursteen en andere drukvaste massieve materialen, evenals verticaal geperforeerde baksteen, geperforeerde kalkzandsteen, holle blok van licht beton.
Aantekening:
Let op de boordiameters en inschroefdiepten voor verschillende bouwmaterialen volgens de tabel
Schroeflengte = framebreedte + afstand + inschroefdiepte
Voordelen:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258959420 |
| Aandrijving | TX 30 |
| d | 7,5 mm |
| dk | 12,5 mm |
| l | 112 mm |
| Alternatief artikel voor | 8577000013000 1 |
| VPE | 100 Stuk |