Turbo schroeven platkop Ø11 zijn geschikt voor het spanningsarm installeren van PVC en aluminium kozijnen in beton en metselwerk. De geometrie van de kop maakt het gebruik van afdekkappen mogelijk.
Toepassingsgebied:
Voor het bevestigen van raam- en deurkozijnen van hout, kunststof en aluminium in beton, licht beton, massieve baksteen, kalkzandsteen, gasbeton, natuursteen en andere drukvaste massieve materialen, evenals verticaal geperforeerde baksteen, geperforeerde kalkzandsteen, holle blok van licht beton.
Aantekening:
Let op de boordiameters en inschroefdiepten voor verschillende bouwmaterialen volgens de tabel
Schroeflengte = framebreedte + afstand + inschroefdiepte
Voordelen:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258114157 |
| Aandrijving | TX 30 |
| d | 7,5 mm |
| dk | 11 mm |
| l | 72 mm |
| Alternatief artikel voor | 0233175072000 100 |
| VPE | 100 Stuk |