| EAN | 8711563135147 |
| Model | Taurus |
| Fabrikantscode | 191512 |
| Aantal treden / sporten | 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Brutogewicht | 20.3 kg |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| Dubbel bordes | Ja |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | Dekra |
| Kleur | Zwart |
| Kleur bordes | Blank. geen kleur |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 2.83 m |
| Maximale werkhoogte | 4.85 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 76.2 cm |
| Opbergdiepte | 16.5 cm |
| Opberghoogte | 369.5 cm |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Nee |
| Trede / sport afstand | 25 cm |
| Trede / sport diepte | 8 cm |
| Type trede / sport | Dubbele koker |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |