| EAN | 8711563230644 |
| Model | Sierra |
| Fabrikantscode | 194404 |
| Aantal treden / sporten | 4 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 7.7 kg |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| Dubbel bordes | Nee |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| Kleur bordes | Blank. geen kleur |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 0.95 m |
| Maximale werkhoogte | 2.95 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 49.5 cm |
| Opbergdiepte | 22.5 cm |
| Opberghoogte | 102.5 cm |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Inklapbaar |
| Trede / sport afstand | 25 cm |
| Trede / sport diepte | 8 cm |
| Type trede / sport | Open |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |