| Art.nr. | dk | d | k | l | |
|
6 mm
|
3,2 mm
|
1,1 mm
|
6,5 mm
|
||
|
6 mm
|
3,2 mm
|
1,1 mm
|
8 mm
|
||
|
6 mm
|
3,2 mm
|
1,1 mm
|
9,5 mm
|
||
|
8 mm
|
4 mm
|
1,3 mm
|
10 mm
|
||
|
9,5 mm
|
4,8 mm
|
1,5 mm
|
11,5 mm
|
met platte ronde kop
| Materiaal | Koper / staal |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258271966 |
| Boor-Ø | 4,9 mm |
| d | 4,8 mm |
| dk | 9,5 mm |
| k | 1,5 mm |
| l | 11,5 mm |
| Klinknagel materiaaldikte | 4,5 - 6,5 mm |
| Schuifkracht | 1000 N |
| Trekkracht | 1500 N |
| VPE | 500 Stuk |