| Art.nr. | dk | d | k | l | |
|
6,3 mm
|
3 mm
|
0,8 mm
|
10 mm
|
||
|
6,3 mm
|
3 mm
|
0,8 mm
|
5 mm
|
||
|
6,3 mm
|
3 mm
|
0,8 mm
|
6 mm
|
||
|
6,3 mm
|
3 mm
|
0,8 mm
|
8 mm
|
||
|
6,4 mm
|
3,2 mm
|
0,8 mm
|
10 mm
|
||
|
6,4 mm
|
3,2 mm
|
0,8 mm
|
6 mm
|
||
|
6,4 mm
|
3,2 mm
|
0,8 mm
|
8 mm
|
||
|
8 mm
|
4 mm
|
1 mm
|
10 mm
|
||
|
8 mm
|
4 mm
|
1 mm
|
6 mm
|
||
|
8 mm
|
4 mm
|
1 mm
|
8 mm
|
met platte ronde kop
| Materiaal | Koper / brons |
| ISO | 16582 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258272093 |
| Boor-Ø | 3,1 mm |
| d | 3 mm |
| dk | 6,3 mm |
| k | 0,8 mm |
| l | 8 mm |
| Klinknagel materiaaldikte | 3,0 - 5,0 mm |
| Schuifkracht | 760 N |
| Trekkracht | 950 N |
| VPE | 500 Stuk |