De RECA TT afstandhouder maakt een eenvoudige en precieze plaatsing van de terrasplanken mogelijk. De ronde pen met een diameter van 4 of 7 mm bepaalt de voegbreedte tussen de planken. Hier is geen extra afstandsstuk nodig. De resulterende ventilatie aan de achterkant van de terrasplanken leidt tot een aanzienlijk langere levensduur van de terrasplanken.
Toepassingsgebied:
Terrasplanken moeten worden gelegd met een voeg van minstens 5 mm, bij voorkeur 7 mm. Voor hout dat tijdens de installatie een hoog houtvochtgehalte heeft (bijv. B. vaak met Bangkirai) en krimpen sterk, kan gelegd worden met 4 mm tussenruimte. Dit voorkomt overmatige spleetvorming.
Niet van toepassing op hout dat extreem droog is tijdens de installatie. Aan de startzijde van de eerste plank wordt de RECA TT afstandhouder op het vooraf bepaalde breekpunt afgebroken en gebruikt. Plaats de RECA TT afstandhouders onder de andere kant van de plank en alle andere planken en schroef de planken aan elkaar vast. De planken moeten zo worden vastgeschroefd dat de vlonderschroeven door de uitsparingen worden gedraaid en ze zo op hun plaats vastzetten. Voor de eindplank worden de RECA TT afstandhouders gebroken en op dezelfde manier geplaatst als voor de eerste plank.
Verbruik:
ongeveer. 21 stuks per m²
Toepassingsgebieden:
RECA TT afstandhouders worden gebruikt in terrasbouw, tuinieren en landschapsarchitectuur.
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlakte | Zwart |
| EAN | 9009258536836 |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Sterkte | 4 mm |
| Taphoogte | 16 mm |
| Tap-Ø | 7 mm |
| Voegbreedte | 7 mm |
| VPE | 50 Stuk |