| Art.nr. | Sterkte | Boring | Ø | Opname | |
|
1,3 mm
|
22,23 mm
|
115 mm
|
22,2 mm
|
||
|
1,5 mm
|
22,23 mm
|
125 mm
|
22,2 mm
|
||
|
1,80 mm
|
30,0 / 25,4 mm
|
200 mm
|
25,4 mm
|
||
|
1,80 mm
|
22,23 mm
|
230 mm
|
22,2 mm
|
Toepassingsgebieden: De hardste materialen, zoals hard graniet, porcellanato of zeer harde tegels
Machinetypes: Hoekslijpmachine en tafelzaag
| EAN | 9009258557664 |
| Opname | 22,2 mm |
| Boring | 22,23 mm |
| Sterkte | 1,3 mm |
| Ø | 115 mm |
| Segmenthoogte | 7 mm |
| Korreltype | Diamant |
| VPE | 1 Stuk |