Toepassingsgebieden: Alle harde materialen, graniet, sierbeton, gewapend beton, harde klinkerstenen
Machinetypes: Vleugelfrezen en gemotoriseerde frezen
| EAN | 9009258559668 |
| Opname | 25,4 mm |
| Bekledingshoogte | 10 mm |
| Boring | 25,4 mm |
| Sterkte | 3,3 mm |
| Ø | 350 mm |
| Korreltype | Diamant |
| Alternatief artikel voor | 0664211355000 1 |
| VPE | 1 Stuk |