| EAN | 8711563135291 |
| Model | Taurus |
| Fabrikantscode | 192608 |
| Aantal treden / sporten | 8 |
| Behandeling | Gecoat |
| Brutogewicht | 16.4 kg |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| Dubbel bordes | Nee |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | Dekra |
| Kleur | Zwart |
| Kleur bordes | Blank. geen kleur |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 1.89 m |
| Maximale werkhoogte | 3.9 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 61.5 cm |
| Opbergdiepte | 22.5 cm |
| Opberghoogte | 202.5 cm |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Inklapbaar |
| Trede / sport afstand | 25 cm |
| Trede / sport diepte | 8 cm |
| Type trede / sport | Dubbele koker |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |