| Art.nr. | b | d | l | VPE | |
|
26 mm
|
M 10 mm
|
70 mm
|
100 Stuk
|
||
|
30 mm
|
M 12 mm
|
110 mm
|
50 Stuk
|
||
|
30 mm
|
M 12 mm
|
80 mm
|
50 Stuk
|
Inschroefbaar uiteinde ~ 1,25 d
Chroom(VI)-vrije corrosiewerende coating
Toepassingsbereik:
Studbolts volgens DIN 939 worden voornamelijk gebruikt om in gietijzer te schroeven.
*Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l':
l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm
Geen basismetaalcorrosie op punten zonder schroefdraad in de zoutsproeitest volgens DIN EN ISO 9227 NSS (richtwaarden: ≤ M5 - 240h | ≤ M8 - 480h | ≥ M10 - 720h)
Bij nominale diameters ≤ M6 kan afzetting optreden in de aandrijving en in de schroefdraad, waardoor de moer niet meer betrouwbaar met de hand kan worden aangedraaid.
Dit is geen reden voor een klacht.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Zinklamel zilver (ZFSH) |
| Sterkte | FKL 5.8 |
| DIN | 939 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258117417 |
| b | 26 mm |
| d | M 10 mm |
| e | 12 mm |
| l | 70 mm |
| Opmerkingstekst | *Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l': l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm Geen basismetaalcorrosie op punten zonder schroefdraad in de zoutsproeitest volgens DIN EN ISO 9227 NSS (richtwaarden: ≤ M5 - 240h | ≤ M8 - 480h | ≥ M10 - 720h) Bij nominale diameters ≤ M6 kan afzetting optreden in de aandrijving en in de schroefdraad, waardoor de moer niet meer betrouwbaar met de hand kan worden aangedraaid. Dit is geen reden voor een klacht. |
| VPE | 100 Stuk |