| Art.nr. | dk | t | Aandrijving | Nominale Ø | l | VPE | |
|
12 mm
|
5/-/- mm
|
TX 25
|
5,0
|
40 mm
|
100 Stuk
|
||
|
12 mm
|
15/-/- mm
|
TX 25
|
5,0
|
50 mm
|
100 Stuk
|
||
|
12 mm
|
25/-/- mm
|
TX 25
|
5,0
|
60 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
5/-/- mm
|
TX 30
|
6,0
|
40 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
15/10/- mm
|
TX 30
|
6,0
|
50 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
25/20/5 mm
|
TX 30
|
6,0
|
60 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
45/40/25 mm
|
TX 30
|
6,0
|
80 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
65/60/45 mm
|
TX 30
|
6,0
|
100 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
85/80/65 mm
|
TX 30
|
6,0
|
120 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
105/100/85 mm
|
TX 30
|
6,0
|
140 mm
|
100 Stuk
|
Het schroefanker is een innovatief bevestigingssysteem voor het bevestigen van montagedelen aan beton en ander massief metselwerk. Wanneer het schroefanker wordt vastgeschroefd, snijdt het met zijn zaagtandachtige schroefdraad een draad in het boorgat en creëert het een vorm- en uitzettingsdrukvrije verbinding.
Voordelen:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9010685567232 |
| Aandrijving | TX 30 |
| Boor-Ø | 6 mm |
| dk | 13 mm |
| h1 | 40/45/60 mm |
| l | 100 mm |
| Nominale Ø | 6,0 |
| t | 65/60/45 mm |
| h (nom) | 35/40/55 mm |
| Alternatief artikel voor | 0901375100000 50 |
| VPE | 100 Stuk |