Het schroefanker is een innovatief bevestigingssysteem voor het bevestigen van montagedelen aan beton en ander massief metselwerk. Wanneer het schroefanker wordt vastgeschroefd, snijdt het met zijn zaagtandachtige schroefdraad een draad in het boorgat en creëert het een vorm- en uitzettingsdrukvrije verbinding.
Voordelen:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9010685566020 |
| Boor-Ø | 6 mm |
| h1 | 40/45/65 mm |
| l | 55 mm |
| Nominale Ø | 6,0 |
| t | 20/15/- mm |
| h (nom) | 35/40/55 mm |
| Alternatief artikel voor | 0901175061000 40, 0901175060000 50 |
| VPE | 50 Stuk |