| EAN | 8711563216310 |
| Model | TL Smart Up Active |
| Fabrikantscode | 500358 |
| Aantal treden / sporten | 1 x 13 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 48.4 cm |
| Brutogewicht | 16.8 kg |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 2.84 m |
| Maximale werkhoogte | 4.85 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 90 cm |
| Opbergdiepte | 9.5 cm |
| Opberghoogte | 95 cm |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Trede / sport afstand | 30 cm |
| Trede / sport diepte | 65 cm |
| Uitgeschoven lengte | 4.02 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1.02 X 0.90 m x m |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |